| | | Temat/Opis | Grupa | Autor / Ostatni Wpis | Odpowiedzi | Wyświetleń | Aktualizacja |
 | | [Chełmno] PROFESJONALNY ZESTAW AKWARYSTYCZNY
| Sprzedam | Dysgustin / Dysgustin | 3 | 1 788 | 16.08.2017 09:50:19 |
 | | [Bydgoszcz] Mchy z przycinki
| Zamienię/Oddam | lukasz1982 / lukasz1982 | 16 | 3 312 | 15.08.2017 10:59:36 |
 | | [Bydgoszcz] Oddam 2,4kg MANADO u | Zamienię/Oddam | tomeksup / tomeksup | 1 | 1 441 | 04.08.2017 18:45:02 |
 | | [Grudziądz, Toruń, Bydgoszcz] Sprzedam pompa powerhead 900l/h
| Sprzedam | Patto / Patto | 1 | 1 510 | 31.07.2017 11:07:47 |
 | | Zakładamy 900l - hasło przewodnie - CIERPLIWOŚĆ ;-)
| Nasze zbiorniki | Orzel / Kadafix | 13 | 4 946 | 21.07.2017 19:50:02 |
 | | [Toruń, Chełmża] sprzedam krewetki Pure Red Line, Pure Black Line, Panda shadow i neocaridiny
| Sprzedam | maks11 / maks11 | 1 | 1 407 | 19.07.2017 00:32:23 |
 | | Witam
| Przedstaw się | 98walter98 / Kadafix | 3 | 1 837 | 17.07.2017 10:16:58 |
 | | Drobniczki Jednodniówki kupię
| Kupię | 98walter98 / 98walter98 | 1 | 1 396 | 15.07.2017 20:54:39 |
 | | [Bydgoszcz] 5 szt. lawy wulkanicznej odbiór osobisty, za darmo | Zamienię/Oddam | tomeksup / tomeksup | 1 | 1 472 | 15.07.2017 15:54:36 |
 | | [Bydgoszcz] Microsorium na kamieniu - wrośnięte 15zł odbiór osobisty, do negocjacji | Sprzedam | tomeksup / tomeksup | 1 | 1 505 | 15.07.2017 15:46:22 |
 | | Akwarium na Benibachi [96l] [ 1 2 3 ... 5 6 7 ]
| Nasze zbiorniki | tomeksup / tomeksup | 135 | 33 286 | 14.07.2017 22:33:10 |
 | | Narzedzia metalowe
| Terrarystyka | medyk1 / tomeksup | 4 | 2 115 | 04.07.2017 15:43:12 |
 | | ZooWeekend Katowice 2017
| Wydarzenia akwarystyczne | kocan1 / kocan1 | 3 | 1 764 | 16.06.2017 17:36:52 |
 | | Kupię panel aluminiowy do chłodzenia ledów - belka do akwarium 80x16cm | Kupię | tomeksup / tomeksup | 1 | 1 502 | 07.06.2017 19:24:20 |
 | | [Bydgoszcz] oddam kilkanaście sadzonek microsorium pteropus
| Zamienię/Oddam | tomeksup / tomeksup | 2 | 1 526 | 07.06.2017 19:14:58 |
 | | [Bydgoszcz] Mieczyk
| Kupię | poeta226 / poeta226 | 1 | 1 538 | 03.06.2017 23:10:00 |
 | | [Bydgoszcz] Rośliny z przycinki
| Sprzedam | poeta226 / poeta226 | 1 | 1 613 | 03.06.2017 23:05:58 |
 | | O mnie! :)
| Przedstaw się | wildlife / wildlife | 1 | 1 275 | 28.05.2017 09:04:13 |
 | | [Toruń, Chełmża] sprzedam ślimaki plenorbella pink i świderki
| Sprzedam | maks11 / maks11 | 1 | 1 603 | 24.05.2017 22:02:07 |
 | | [Toruń, Chełmża] sprzedam krewetki sakura schoko, blue velvet, bloody marry
| Sprzedam | maks11 / maks11 | 1 | 1 424 | 24.05.2017 21:19:00 |
 | | [BYDGOSZCZ] Likwidacja akwarium holenderskiego
| Sprzedam | zenoniusz / zenoniusz | 3 | 2 147 | 19.05.2017 11:05:28 |
 | | Tanganika MAGAZYN Nr 20
| Afryka | Zenobiusz / tetra | 3 | 2 041 | 11.05.2017 22:28:46 |
 | | [Bydgoszcz] Red Bee PRL
| Sprzedam | lukasz1982 / lukasz1982 | 6 | 2 676 | 11.05.2017 16:34:31 |
 | | Akara Janikowo (Inowroclaw ) | Kupię | Bosiolek / Bosiolek | 2 | 1 693 | 08.05.2017 10:05:57 |
 | | Na sprzedaż pseudotropheus saulosi
| Sprzedam | jasmin27 / jasmin27 | 1 | 1 639 | 03.05.2017 16:06:26 |
 | | [Bydgoszcz] Coś do postawienia 375l
| Sprzęt akwarystyczny | imhotep / andypl33 | 10 | 2 568 | 22.04.2017 23:03:47 |
 | | [240l] Czy to już Afryka??
| Nasze zbiorniki | tompior111 / andypl33 | 17 | 4 690 | 13.04.2017 12:21:13 |
 | | [Bydgoszcz] Krewetki Bloody Mary
| Zamienię/Oddam | lukasz1982 / tomeksup | 5 | 2 315 | 12.04.2017 17:01:57 |
 | | [Bydgoszcz] Czarna lawa
| Zamienię/Oddam | lukasz1982 / lukasz1982 | 3 | 1 753 | 10.04.2017 19:10:58 |
 | | Butla Co2
| Kupię | macias103 / macias103 | 1 | 1 546 | 18.03.2017 18:29:55 |
 | | Konkus dla aquascaperów
| Wydarzenia akwarystyczne | kocan1 / kocan1 | 1 | 1 434 | 17.03.2017 20:34:40 |
 | | X Spotkanie Tanganickie 2017 Kraków
| Wydarzenia akwarystyczne | Zenobiusz / Zenobiusz | 3 | 1 683 | 03.03.2017 09:33:07 |
 | | Zamienię samce pseudotropheus saulosi na samiczki tego gatunku
| Zamienię/Oddam | jasmin27 / jasmin27 | 1 | 1 504 | 02.03.2017 11:28:30 |
 | | II spotkanie KPFA - kwiecień 2014
| SPOTKANIA KPFA | tomeksup / tomeksup | 15 | 4 036 | 15.02.2017 07:04:29 |
 | | [Bydgoszcz] Kupię lignit
| Kupię | imhotep / imhotep | 1 | 1 589 | 13.02.2017 22:20:28 |
 | | [Toruń] Kupię parę Akary z Maroni
| Kupię | inskript / inskript | 1 | 1 353 | 06.02.2017 17:26:40 |
 | | Przyjmę/Kupię roślinki na start zbiornika.
| Kupię | Artur / tomeksup | 2 | 1 781 | 05.02.2017 17:59:15 |
 | | [Bydgoszcz] zbędne rzeczy akwarystyczne
| Sprzedam | tomeksup / tomeksup | 1 | 1 671 | 04.02.2017 12:34:15 |
 | | Wybarwienie rybek
| Oświetlenie | fokus / fokus | 20 | 4 617 | 31.01.2017 15:33:45 |
 | | [Bydgoszcz] przyjmę, zamienię, oddam, -Wspieram początkujących akwarystów.
| Zamienię/Oddam | Rafal_0 / tomeksup | 12 | 3 184 | 03.01.2017 12:01:04 |